- Candy 26 products
- Fruit 14 products
- Vegetables 5 products
Candy
All of your favorite candies take on a new texture and flavor explosion with freeze drying. Everything that you couldn't eat because of dental problems is now totally edible. It won't stick, pull, or even break your braces.
-
Rainbow crunch
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Ice Cream Sandwiches
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Wild Berry Crunch
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Star Crunch
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Balloon Candy
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Milk Duds
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Sour Rainbow Crunch
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Bit-O-Honey
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Salt Water Taffy
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Caramel Apple Taffy
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Tropical Crunch
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Marshmallow Fluff
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Marshmallows
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Licorice Taffy
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Banana Taffy
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Smoothie Crunch
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Cinnamon Taffy
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Unicorn Poop Marshmallows
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Caramel Apple Pop
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Creamsicle Taffy
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Peppermint Taffy
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Cookie Dough Taffy
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Candy Corn Taffy
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Covid Candy
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Cloud Puffs
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Caramels
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out
Fruit
Fruits are always a great snack but finding fruits without sugar added is a little difficult, but look no farther. We never add any sugar or preservatives to our fruits. We like to think nature knows what its doing because they taste great as they are. Great in smoothies, oatmeal, or a quick easy snack.
-
Strawberries
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Pineapples
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Raspberries
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Grapes
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Blueberries
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Pears
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Cherries
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Banana
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Kiwi
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Blackberries
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Apple
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Mangos
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Orange
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Peaches
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out
Vegetables
Fewer than 20% of adults get the recommended amount of vegetables per day. With freeze drying you have a great tasting and healthy snack right at your fingertips. Perfect to add a little extra crunch to your salad, blend in smoothies for a punch of vitamins or just snack on them without the grease that other snacks leave behind.
-
Corn off the Cob
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Broccoli
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Cajun Corn
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Green Beans
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Pickled Beets
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out
Fresh, Flavorful, Fun!
25 Fresh is committed to bringing you fresh, flavorful, and fun products all year long. There is nothing better than eating a fresh strawberry in the dead of winter or crunching into one of our candies that used to stick in your teeth (or worse, braces). All of our fruits and vegetables are 100% real food with no preservatives. We are constantly working to update inventory but if there is something you want but don't see send us and email and we will be happy to look into adding it to our ever-growing product options, or even just getting you a custom order. Thanks for shopping at our small business!
- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Press the space key then arrow keys to make a selection.